Krmivo Bodry-Rasty | Síť privátních vinoték, autodoprava - Rasty s.r.o.

Rasty s.r.o.

Krmivo Bodry-Rasty

Krmiva pro psy nejvyšší kvality

Ať už chováte malého domácího mazlíčka, nebo vám hlídá dům šedesátikilový ovčák, dopřejte mu ty nejlepší granule. Kvalitní krmivo Bodry s vysokým obsahem masa, bez umělých barviv, konzervačních látek a aromat. Všechny potřebné vitamíny a minerály v jednom praktickém balení.

bodry-nakup

Krmivo dle chuti

Testovali jsme řadu příchutí granulí pro psa, abychom vám nabídli jen ty nejoblíbenější. Ať už si pro svého psího kamaráda vyberete kuřecí, hovězí, nebo beraní maso, zaručujeme vám, že mu dopřejete krmivo opravdu prémiové kvality. Pro zdravý vývoj a růst štěňat, pro vitalitu a skvělou kondici dospělých psů, jako prevenci onemocnění.

Prémiové krmivo Bodry si váš čtyřnohý přítel oblíbí!

Pro všechny velikosti psů

Prémiové vyvážené krmivo pro psy s obsahem všech potřebných minerálů a vitamínů vhodné od malých pejsků po velké psy. Pro hravé domácí mazlíčky, pro aktivní větší psy i respekt nahánějící hlídače. Dodáváme granule, které si zamilují všichni psi.

Dva typy nejoblíbenějších balení

Krmivo Bodry jsem pro vás zabalili do dvou ideálních balení pro malé a velké psy. Tříkilové je určené pro nejmenší plemena, nebo na pořádnou ochutnávku pro velké hlídače. A desetikilový skladný pytel vám vydrží třeba na měsíc a přitom se vleze i do malého bytu.